Stegna położona jest na prastarym bursztynowym szlaku; otoczona wałami Wisły, Szkarpawy  i Morza Bałtyckiego. W tej jednej z największych gmin wiejskich w Polsce zamieszkuje blisko 10... więcej »

Baltic Park Stegna
Stegna, ul. Lipowa 32,
www.baltic.mierzeja.com

map.jpg

 
 

Baltic Park Stegna zaprasza Państwa do komfortowych, klimatyzowanych apartamentów jedno (2 osoby) lub dwu pokojowych (4 osoby).Apartamenty posiadają pełne wyposażenie, aneks kuchenny, TV, balkon oraz pościel i ręczniki. Do każdego apartamentu przypisane jest gwarantowane miejsce parkingowe.

ap1.jpg

Obiekt Baltic Park Stegna usytuowany jest około 300m od plaży, znajduje się blisko głównego traktu komunikacyjnego, gastronomicznego oraz rozrywkowego Stegny. Dysponujemy dużą ilością miejsc noclegowych. Na zdjęciach pokazano jeden apartament, inne wykończone są w podobnym lub takim samym stylu. Cały obiekt został oddany do użytku w czerwcu 2009 roku.

 

 

Doba w apartamencie trwa od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 10. 00 w dniu wyjazdu.

W apartamentach obowiązuje zakaz przebywania zwierząt
 

ap2.jpgZapraszamy na turnusy tygodniowe / dwutygodniowe (od soboty od 14:00 do następnej soboty do godziny 10:00). Przy meldunku obowiązuje kaucja zwrotna 500,00 zł (zabezpieczenie pilota od TV, kluczy, elementów wyposażenia, itp.).


 

 
 
 
statystyka

  Projekt, Realizacja, Hosting (c) VI.2009 - Elbląg - Agencja Reklamowa Gabo Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone! 
Strona jest elementem serwisu i oferty sprzedaży apartamentów Baltic Park Stegna